Saree bluzunuzu bir sari

sari bluzlarından başka bir şeyle nasıl eşleştirirsiniz- saree ile giymek için yaratılan özlü gardırop öğesi. Ancak bu 2016 ve insanlar modayı tamamen farklı seviyelere taşıyor. Saree bluzunu şekillendirmenin başka yolu var mı?
Bir sari bluzu nasıl şekillendirilir:
Kollarımızda bazı fikirlerimiz var. Yine de tamamen radikal değiller ve birçok moda tutkunları, saree bluzlarının bölgelerini farklı şekillerde giymişti. Öyleyse size bazı fikirler verelim:

[Ayrıca Oku: Mevcut 35 süslenmiş sari bluz tasarım ve desen]
1. Onları pantolonla giyin!
Evet, bizi doğru duydun. Moda tasarımcıları aslında modellerini sadece sarees ile değil, güzel pantolonlarla da tasarımcı bluz giydirdi. İnce pantolon bir sari ve sari bluz ile harika görünüyor ve bu füzyon stili aslında birçok tasarımcının fantezilerini ele geçiriyor. İşte bir sari ve pantolonun bazı görünümü:

2. onları dhoti pantolonla giyin
Eğer ince, resmi pantolonlu saree bluz giymeyi düşündüyseniz, iyi bir fikirdi, o zaman onları dhoti pantolonla giymek bu arada eşit derecede çarpıcı görünüyor. Bu görünümü pistte de gördük ve birkaç aktris de dhoti tarzı pantolonlu bir sari bluzu giydi. Oldukça bir füzyon tarzı ve ağır mücevherlerle harika görünüyor. Bunun çok çağdaş bir stil olduğunu ve düğünlerde veya moda etkinliğinde gerçekleştirebileceğinizi söyleyebiliriz. Dikişten önce Dhoti’yi yerinde güvence altına almak için unutmayın!

3. Bunları eteklerle eşleştirin
Sarılı bir bluz gibi çok konvansiyonel olmayan bir bluza meraklı iseniz (ve çok blingy değilse), onu saronglar veya uzun eteklerle eşleştirebilirsiniz. Bununla birlikte, biraz bling yapmak istiyorsanız, her zaman eteklerle biraz mücevher ekleyebilirsiniz. Tasarım düz eteklerle de iyi gidiyor. Bu bluza göz atın:
Bu moda blog yazarı, füzyon kıyafeti ile sarees ve etekleri tamamen yeni bir seviyeye taşıyor. Bu fikri de kullanabilir ve füzyon bölümünüzü geliştirmek için bir saree veya dupatta pallu ekleyebilirsiniz.

4. Onları lehenga ile eşleştirin
Zaten güzel bir lehenga’nız varsa, ancak neyle eşleştireceğinizi bilmiyorsanız, Lehenga’nızı seçmek için bluzlarınızdan birini kullanabilirsiniz. Bir dupatta almayı seçebilirsiniz ya da çıplak gidebilirsiniz, hepsi sahip olmak istediğiniz stile bağlıdır. Bu aslında saree bluzunu kullanmanın en iyi yollarından biridir. Renk engelleme veya hatta kontrast renkleri tercih edebilirsiniz. Mesele şu ki, sari bluzunuzu neredeyse her şeyle sallayabilirsiniz!

[SC: Mediad]
Çiçek Lehenga’nız için bir ilham mı arıyorsunuz? Siyah temel saree bluzuyla çiçek lehenga’yı (aklınızda bulundurun, çiçek tasarımları burada başka bir popüler bölgedir) şekillendiren bu moda tutkunlarından ipuçlarını alın. Kıyafetlerine biraz bling getirmek için bir brocade altın pallu ekledi.
Basit tutmak istiyorsanız, bluzunuzu kullanın ve bu moda blog yazarı gibi düz bir etekle şekillendirin:
Patchwork de oldukça popüler bir trend olduğundan, Patchwork Lehenga için düz bluzlarınızı kullanabilirsiniz. Şuna bir bak!

5. bluzlarınıza kot doz verin
Denimleri olmadan yaşayamayan bayanlar için, bu tarzı deneyin ve en sevdiğiniz kotları saree bluzla eşleştirerek bir kıyafet hazırlayın. Temel bir saree bluzuyla Lowkey’e gitmeyi seçebilirsiniz veya bu görünümle biraz cesur olabilirsiniz. Seçim senin!

Yani, hepsi bizden. Şimdi sari bluzunuzu şekillendirebileceğiniz çok sayıda yoldan şaşırmadınız mı?
Görüntüler Kaynak: pinterest.com, blogspot.com
Önerilen makaleler
Farklı durumlar için Chanderi pamuk bluzları nasıl giyilir Bluzlar gibi mahsul üstleri nasıl giyilir Bluzlar bu fikirleri hatırlarken, bluzunuzun dikişini alırken bluz tasarımını seçme sanatını ne tür bluz vücut şeklinize uyuyor? Bollywood Bluz Tasarımları Madhuri Dixit Bluz Tasarımları Nerede Delhi’de Tasarımcı Bluz Alın