Amerikan futbol kıyafetleri ne içeriyor?

Amerikan futbol kıyafetleri neyi içeriyor?
26/02/2016, Alanic Global tarafından gönderildi
Futbol kıyafetleri, gömlek, formalar, pantolon ve çoraplar içeren oyuncular tarafından giyilen çok çeşitli giyim eşyalarını kapsar. Ayrıca, tişört, şapka ve üstleri içeren oyun ve fanfare topluluğu tarafından giyilen kıyafetler de içerir. Oyuncular tarafından ızgara sporu (Amerikan futbolu) için ihtiyaç duyulan kıyafetler şunları içerir:

Formalar: Futbol formaları kısa kollu ve koruma için dolgu üzerine giyilir. Her zaman tek tip bir renktedirler ve oyuncunun adını ve numarasını içerirler. Formaların yeterince büyük olması şarttır, böylece koruyucu dolgu altına giyilebilir, ancak rahat bir uyum sunacak kadar sıkı olmalıdır. Tipik olarak nem fitil kabiliyetine sahip spandeks veya örgü malzemeden yapılmıştır, böylece sıcaklık ne olursa olsun, oyuncular serin, kuru ve rahat kalabilir.

Amerikan futbol kıyafetleri ayrıca koruyucu dolgu ekipmanlarının altında giyilen sıkıştırma tişörtleri içerir ve kısa veya uzun kollu olabilir. Bunlar nefes alabilen malzemelerden yapılır ve soğuk oyun koşullarında oyuncunun sıcak hissetmesi için geliştirilirken, nem ve havalandırma sözü vermeye izin verir.

Pantolon: Futbol pantolonları sıkı oturan spandeks malzemeden yapılmıştır ve diz seviyesinin altına uzanır. Koruyucu dişlilerin kolayca sokulabilmesi için ceplerle geliştirilirler. Bu pantolonlar, ekibin rengine uyacak şekilde renk kodludur ve ekibin tanındığı üniformanın bir parçasını oluşturur.
Stoklama: Profesyonel oyun için, futbol çorapları veya çorapların diz boyu yükseklikte olması gerekir, ancak kolej, topluluk veya lise futbol liglerinde oynayan oyuncular için ayak bileği veya ayak bileği giymeleri gerekmektedir. Önde gelen tasarımcılar ve yapımcılar, üstün konfor sunan, rahat bir şekilde uyan ve oyuncunun daha fazla özgürlük ve kolaylıkla koşmasına izin veren grund kırıcı kesintisiz teknolojiyle çoraplar geliştirdiler.

Amatör veya profesyonel oyuncuların sahadayken konfor ve koruma için en iyi Amerikan futbol kıyafetlerini giymesi zorunludur. Koruma ekipmanı, meydana gelen yoğun temas sırasında oyuncuların korunması için de gereklidir. Bir futbol takımının sahibi veya eğiticisiyseniz ve ekibiniz için rakiplerden kolayca ayırt edilebilir hale getirecek, popüler yapımcılar ve toptancılarla temasa geçecek ve en iyi sonuçlar için özelleştirilmiş seçenekler sormak istiyorsanız. Toplu sipariş verirseniz, en kaliteli, özelleştirilmiş Amerikan futbol kıyafetlerini toptan satış oranlarında elde edebilirsiniz.

Etiketler:
Amerikan futbol kıyafetleri
Amerikan futbol kıyafetleri
Amerikan futbol kıyafetleri

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Posted in Uncategorized