Her zaman yeni dövme silahlarının

gereksinimi olan gençler çocuk olacaklar ve her zaman bir şey kadar, genellikle bir tür sorun var. Ben de arkadaşlarım oldukça uysaldı, ancak amatör dövmeye girdik. Ebeveynlerimiz bundan nefret ediyordu (keşfettikten sonra). MTV’yi izlediğimizde, müzik videoları oynamak için kullanıldığında, pinlerden kalemlerden kendime ve arkadaşlarıma dövmeye mürekkep kullanırdım.
Birkaç yıldır kendi dükkanım var, aynı zamanda her zaman satılık dövme silahlarının bulunduğu çok daha iyi yerler keşfetmeye çalışıyorum. Benimle çalışan birkaç sanatçım var, aynı zamanda burada ve orada her zaman yeni bir dövme tabancası zorunluluğuna sahipiz ve özel müşterilerime harika bir sanat koymak için kullandığım her şey. Alışveriş yapmak ve malzemelere göz atmak için sayısız yer vardır, ancak yüksek kaliteli malzemeler gerekiyorsa, Thelashop.com’a gidersiniz.
Harika bir silah seçeneği var

yanı sıra, başka bir yerde ödemeyi beklediğinizden daha az bir masraf yöntemi için evinize doğru sağlayabilir. Yeni başlayan biriyseniz, buraya silah alın, uzmansanız, malzemelerinizi yükseltin. Bazı potansiyel müşteri ilkini veya üçüncüsünü veya yirminci dövmesini almak için geldiğinde, bulabileceğiniz en iyi cihazları taramak isteyeceksiniz. Aynı şekilde, yaptığınız geçmiş işlerin çok fazla fotoğrafını çekin ya da bir bağlayıcı alın ve resimleri gerçekten güzel yazdırın ve oraya koyun. İnsanların yasal olduğunuzu görebilmesi için bağlayıcıyı bekleme alanına koyun. olmasanız bile. Ancak yasal değilseniz, harika ekipmana ihtiyaç duymanızın daha fazla nedeni. Harika cihazlar uzun bir yönteme gidecek – hadi bu şekilde koyalım, şimdi yaptığım dövmeler, ailemin tavan arasında kalem mürekkebi ve dikiş iğneleri ile yapmak için kullandığımdan çok daha üstün!
Thelashop.com’dan dövme tabancası
0/5 (0 yorum)

Posted in Uncategorized