Rugby tişörtlerinin yolculuğu ve bugün nerede durduğu

Rugby tişörtlerinin yolculuğu ve bugün nerede durduğu
06/01/2021, Alanic Global tarafından yayınlandı

Bir erkek rugby tişörtünü nasıl spor yapıyorsunuz ve 90’ların geç tiki reklam kampanyası gibi görünmüyorsunuz? Algılanabilir logolar, aktif-rahat kazaklar ve ayrıca biraz karanlık çevre dostu ve beyaz ile geniş bir ana gölge engelleme ile geniş bacaklı deniminiz var.
Blasé Americana, bir kombo ya da basit ve kolay spor giyim ve aynı zamanda vintage Ivy League duyarlılıkları, kitlesel cazibe için atılan metropol tarzı bir ipucu ile çığlık atıyor. Orada bir yerlerde, bir ragbi gömlek, bloklu çizgiler, cesur, uzun kollu ve tipik tişörtünüzün çok üzerinde bir kontrast yakası var.
Erkek giysilerin yanı sıra sokak giysileri, özellikle 90’lı yılların geç saatlerde yapılan yeniden başlamalarını görüyor, popüler logoların yanı sıra miras spor giyim yöntemlerini dolaplarımıza geri getiriyor.
Daha kolay, çok daha doğrudan bir zamana benzer, ancak aynı şekilde desenin tam olarak nasıl geri döndüğünün bir parçası. Eski okul hip-hop, ravewear ve grunge stilleri ile gittik ve 90’ların sonlarında logomania makul bir şekilde sırada.
Şimdiye kadar, gölge bloklu anorakların yanı sıra rüzgarlıklar, streç imalatsız daha geniş kesim denim ve sweatshirtler, bir dizi spor büyük logo grafikleri, Clinton Çağı’nın sonuna atıfta bulunuyor.
Bu nedenle, bu canlandırılmış glut içinde, rugby giysilerinin ragbi tişörtleri üreticilerinin anlarını yaşıyorlar.
Kumaşların yanı sıra ragbi gömleklerinde kullanılan stil
Birincil konfigürasyonlar, beyaz diplerle birlikte bir yün sweatshirt bir araya geldi, ancak zamanla uzun bir pamuk pazen gömleği, bir papyon ve bir kapak, sporcular uzun dipleri, günümüzün ince, polyester- kasvetli bir kontrast ile değiştirildi. Tabanlı şortların yanı sıra üniformalar.

Bu ilkel gömlekler, özellikle, ağır gauge pamuktan yapılmış oldukça daha kalın bir bileşime sahipti ve ayrıca kauçuk düğmelerle birlikte kısa yakalar içeriyordu.
Bu karışım, malzemenin yırtılmayacağı kadar güçlü, sonbahardan önce düğmeler geri alınır ve bir yaka ortamda kaldı ve rakip takım tarafından hızlı bir şekilde kavradı, yerde çok daha iyi gerçekleştirildi .
Bu çizgilerin arkasındaki hikaye
Vadeli programdaki tişört, belki de bir takımdan diğerinden bir takımdan bir kenara anlatmak için kıyafetin birçok önemli niteliğinden biri olan Stripes’i sporladı. 5 veya 6 şerit, görünür bir şekilde zıt, alternatif tonlarda, çağdaş gayri resmi aşınma sık sık bu desenden kırılsa da geleneksel tasarımdır.
İşletme sahipleri Özelleştirilmiş toptan giysilere girmeyi planlıyorsanız, yapmanız gereken tek şey piyasadaki en güvenilir üreticilerden biriyle temasa geçmek ve bir teklif talep etmektir. Sunmaları gereken koleksiyonun yanı sıra perakende mağazanızda istediğiniz parçaları tek seferde bırakın. Destek ekibine bir postayı azaltın!
Ses Versiyonu: Rugby Tişörtlerinin Yolculuğu ve bugün nerede durduğu
Yön:

Etiketler:
özel giysiler üreticileri ABD
İzlanda’da toptan özel giysiler
Özel Giysiler Toptan Üretici
Kuzey Carolina’da Özel Rugby Üniformaları
Özel toptan kıyafetler
Suudi Arabistan’da Rugby Giyim Üreticileri
Rugby giysiler üreticileri
BAE’de Rugby Jersey Yapımcıları
New York’ta Rugby Jersey Toptan Satış
Kaliforniya’daki Rugby Ligi Giysileri
Oregon’da Rugby League üniformaları
Florida’da Rugby T-Shirt Yapımcıları
Fransa’da Rugby T-Shirt Sağlayıcıları
Kanada’da Rugby T-Shirt Toptan Satış
Ukrayna’da Rugby T-Shirt Distribütörleri
Teksas’ta ragbi üniformaları
ABD Rugby Formaları
Nevada’da toptan özelleştirilmiş giyim üreticileri
Toptan özelleştirilmiş kıyafetler

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle