Piyasada sunulan en iyi gözenek şeritleri şimdi ideal

kabul etti, biraz garip görünebilirler, ancak burnunuzdaki sinir bozucu siyah noktalar için alabileceğiniz en iyi şeylerdir. Sadece siyah noktaların çıkarılması oldukça zor değil, aynı zamanda cildinizin korkunç görünmesini sağlıyorlar. Siyah nokta için gözenek şeritleri yine de en iyi çıkarma tekniğidir. Onlar o kadar fantastik görünmeyebilir, ancak gerçekten siyah noktalardan nasıl kurtulacağınızı anlamak istiyorsanız, bu yazıyı kontrol ettiniz ve şimdi piyasada sunulan en iyi gözenek şeritlerini anlıyorsanız.
Siyah noktaları ortadan kaldırmak için en iyi yöntem
Burun şeritleri parlak bir buluş. Özellikle, bu istismar cihazını tutan kara noktaları ortadan kaldırmanın yanı sıra hoş olmayan ve geleneksel bir süreçe girmeden siyah noktaları ortadan kaldırmak için en iyi yöntemi isteyen tüm kadınlar için fantastiktirler. Blackhead burun şeritlerinin uygulanması çok daha kolay değil, aynı zamanda kolayca da sunulurlar! Sadece bir şerit alın, burnunuza yapıştırın ve büyünün gerçekleşmesine izin verin!

Kaynak: YouTube.com Siyah nokta için en gözenek şeritleri
Gözenek şeritleri, kötü bir şekilde ihtiyaç duyulan bir şeydir! Genellikle biraz acı verici olabilirler, ancak bize bağlıdır- hepsi sizin iyiliğiniz içindir. Aslında, bunları kullandığınızda, geri dönme ve bize bağlı yok, bu şık bit şeritleri olmadan çevrimiçi olamazsınız. Şimdi idealde sunulan en iyi gözenek şeritlerinden birkaçını inceleyelim.
[SC: Mediad]
Dr. Jart+ Pore Master Patch (Rs 500 için Sephora’da mevcuttur)
Bunlar ellerinizi koyabileceğiniz en iyi gözenek şeritleri eller aşağı. Çift eylem siyah nokta kaldırma işlemi, tüm gözeneklerinizin çok fazla ADO olmadan ortadan kaldırılmasını ve aynı zamanda parlak ve gözeneksiz bir burun almanızı sağlar. İlk adım, kuru yamayı burnunuza bastırmak ve on dakika beklemektir. Gözeneke su ekleyin ve bir on dakika daha gözeneklerinizde temizlemesine izin verin. Şerefe ve yepyeni bir burun görün! Burnunuza aşağı inmek ve kızarıklığı ortadan kaldırmak için bazı şaşırtıcı çay ağacı özü vardır.

Kaynak: rouge18.comBioré Derin Temizleme Gözenek Şeritleri Combo (Rs için Sephora’da mevcuttur. 670)
Bu, o kadar uzun süredir piyasada, şimdi Blackhead Sökme Şeritleri Arena’da güvenilir bir isim haline geldi. Uygulama tekniği, diğer tüm siyah nokta gözenek şeritlerinden biraz farklıdır, çünkü üzerine yapışmadan önce burnunuza su uygulamanız gerekir. Bu yapıldığında, şerit burnunuzu temizlemek için yaklaşık iki ila üç dakika sürecektir. Yavaş yavaş bir soğutma hissi alacaksınız ve o zaman çekebilirsiniz. Burnunuz temiz olacak. Jart+ ‘dan sonra sunulan en iyi gözenek şeritlerinden biridir (neden Jart+’ dan sonra koyduğumuzu açıklar)!
[Ayrıca Oku: Bütçe Altında Dünyadaki En İyi Temyiz Markaları]

Kaynak: Walmart.comart Therapeutics Clari-T Gözenek Temizleme Burun Şeritleri
Birçoğumuz bu gözenek şeritlerini bile duymadık, esas olarak zar zor reklam verdikleri için! Bununla birlikte, tamamen doğal ürünleri sayesinde cildiniz için çok verimli ve fantastiktirler. Bu şeritlerde bulunan çay ağacı özleri (30’luk bir pakette mevcuttur) hassas ciltlerde çok ılımlıdır ve cildinizdeki kırılmaları da durduracaktır. Ancak cildinizi biraz kurutabilirler. Cilt kırılmalarına eğilimli iseniz onları kullanın, ancak aynı zamanda bu siyah noktaların gitmesini istiyorsunuz!
Kaynak: Dewfaced.comBoscia Gözenek Arıtma Siyah Şeritleri (Rs 1800 için Sephora’da mevcuttur)
Evet, esasen son derece iyi çalıştıkları için biraz pahalı taraftalar. Üstte en iyi gözenek şeritleri listemizde çalışmamalarının tek nedeni, cebinizi sıkıştırabilmeleridir. Gözenek şeritleri ile en büyük sorun, onları ortadan kaldırmakta zorlanmanın yanı sıra sertleşmemeleridir. Ancak bu şeritlerle, siyah nokta çıkarma gerçekten bir esinti! Ağrısız ve yumuşak bir gözenek çıkarma şeridi istiyorsanız onları deneyin.

Kaynak: Beautifulwithbrains.comso, bunlar en iyi gözenek çıkarma şeritleri için en iyi seçimlerdir. En çok hangilerini sevdiğinizi yorumlarda anlayalım!