Kadınlar için En İyi Seyahat Ayakkabıları – Bot, Spor Ayakkabıları veya Düz Converse Ayakkabıları – Bulunalım!

“Hala ayaklarım yerde var – sadece daha iyi ayakkabılar giyiyorum.” Oprah Winfrey
Doğrudan noktaya gelince, artık sizi bir kraliçe gibi götürmek için moda çevrenizin bir parçası olabilen kadınlar için en iyi seyahat ayakkabıları yelpazesi hakkında konuşalım. Size, seyahat ederken en iyi hangi ayakkabıların giymek için en uygun olacağını ve kadınlar için en iyi seyahat ayakkabılarını nasıl koruyacağına dair kadınlar için en iyi seyahat ayakkabılarını nasıl seçeceğinizi söyleyeceğiz. Çok fazla Ado olmadan, lütfen okumaya ve iyi bilgilendirilmeye devam edin. Umarız bu botlar veya spor ayakkabılar, sizi yerlere götürür.
Seyahat için en iyi yürüyüş ayakkabıları nasıl seçilir?
Seyahat için en iyi yürüyüş ayakkabılarını seçerken, ayaklarınızın konforuna odaklanmalısınız. Seyahatin sizi ne ve nereye götüreceğinden veya dünyayı deneyimleyeceğinden emin değilseniz, yürüyüş, koşma ve daha fazlasının görevlerine dayanacak çok yönlü bir çiftle hazır olmalısınız.

Bu nedenle, seyahat için en iyi yürüyüş ayakkabıları arasından seçim yaparken akılda tutulması gereken birkaç ipucu.
Kaynak: pindaddy.com yerin ortamını dikkate al
İlk olarak, nereye seyahat edeceğinizi bulmalısınız.
Eğer seyahat edeceğiniz bir şehirse, seyahat ayakkabılarınız ayaklar için çok fazla konforla birlikte bir stil ve cazibe ipucu olmalıdır.

Seyahat ederken macera seyahatleri ve lekeler yapmayacaksanız, yürüyüş veya trekking için ima edilen seyahat ayakkabıları satın almanız gerekmez, çünkü hantal ve ağır olabilirler; Çok turistik diyoruz!
Bazılarımız bile kaçış veya seyahat sırasında egzersizlerimize devam etmeyi severiz, bu da iyidir. Ve bunun için, eğitmenlerinizi paketlemeniz gerekir- aksi takdirde onlarsız sefil olmaya hazır olun.

Bu nedenle, seyahatinizi iyi planlayın ve nereye gittiğinizi bilin, bu da orada yapacağınız etkinliklere göre istediğiniz ayakkabıları seçmenizi daha kolay hale getirin.
Kaynak: Pixel.nymag.com Şehir için!
Bir şehirde kalırken en iyi seçmemiz gereken rahat seyahat ayakkabıları ne yapmalı? İçeri girmek için rahat ayakkabılara ihtiyacınız olacak.

Çok sıcak iklimler için, hafif ve dayanıklı ve nefes alabilen sandaletlerde veya açık ve yürüme için iyi olan ayakkabılarda en iyisi olacaksınız.
Daha soğuk iklimler için, bir kemer desteği ile ayak gösteren ayakkabıları seçmek en iyisidir.

Şehir yürüyüş ayakkabıları ve seyahat ayakkabıları için en iyi tabanlar kauçuk tabanlardan yapılmıştır. Yürüyüş ve seyahat ayakkabılarınızla küçük çorap giymeyi unutmayın,
Kaynak: Amazon.com Genel Backpacking için
Şehrin ve kasabaların etrafında sırt çantasıyla konuşurken, unutmayın, bir planınız olmadan dışarı çıkıyorsunuz. Bu nedenle, bu tür planlanmamış amaçlar için, seyahat amacına hizmet eden ve ayakları da korumalı ve rahat tutan en iyi rahat seyahat ayakkabılarına sahip olmanız gerekir.
Kaynak: Victoriamcginley.com çok hantal olmayan ve ayaklarınızı destekleyen en iyi ayakkabılara sahip olmanız gerekir. Malzeme su geçirmez olmalı ve yüksek ve alçak arazilerden geçmenizi sağlamalıdır.
Kaynak: Mackenziehoran.comalso, sırt çantası için ayakkabı seçerken, viraj testini kontrol etmelisiniz. Ayakkabı tabanı hafifçe bükülebilmeli ve geri katlanmamalıdır.
Kaynak: Blovcdn.com Sandalet giyecekseniz, su geçirmez olduklarından emin olun
[SC: Mediad]
Kaynak: Amazon.com terli ayakları olan insanlar için kapalı ayakkabılar giyerken gümüş çorap giymelidirler. Çoraplardaki gümüş nanopartiküller, ayakkabılar içindeki patojenlerin ve bakteri veya mantarın öldürüldüğünü garanti eder. Ve bu enfeksiyonu uzak tutar ve ayaklar da tamamen serbest ve sağlıklı kokar.
Seyahat için trekking ve yürüyüş botları
Seyahatlerdeki yürüyüşçüler için ima edilen en iyi ayakkabılar hakkında konuşalım. Hangi trek veya zam ya da iz bırakmayı planladığınızdan bağımsız olarak, vesileyle ima edilen en iyi konforlu seyahat ayakkabısı olmadan, etrafındaki Mise-en-engeni veya anları memnun etmezsiniz.
Kaynak: TimeInpapp.com Bükülmüş tabanlara sahip olanlar seçilmemelidir, çünkü yolculuk boyunca ayaklarınızı rahat ve dayanıklı tutmak amacına hizmet etmeyeceklerdir. Ayakkabılar, yüzde 100 sırtlı tabanlara sahip olmalıdır, böylece trek veya yürüyüş yaparken ayaklarda yaralanma olmaz.
Kaynak: Dhresource.comankle botları en iyisidir. Bunun nedeni ise; Bu botlar, düzensiz zemin yaşadığınızda ayak bileğinin bükülmesine izin vermez. Ve seçilen kumaşlar nefes alabilmelidir.
Kaynak: Backcountry.com Yürüyüş ve trekking konforlu seyahat ayakkabılarını seçerken, daha büyük bir beden seçmek her zaman yapılacak en iyi şey olurdu. Bunlar normal ayakkabılardan daha iyidir ve yokuş aşağı yürüdüğünüzde, ayaklar her zaman ayakkabının ön alanına kayar. Öndeki alan yeterli değilse, ayak parmaklarında ciddi şekilde yaralanmalara neden olabilir ve hatta çip veya çay yapabilirR Ayak Uçır.
Kaynak: heavyeditorial.files.wordpress.com Ayakkabıları yürüyüş veya trek için seçerken, bunları çevrimiçi olarak seçmemek için birkaç çift denemek en iyisidir. Ve her zaman ayaklarınızdaki cildi uzaklaştırmak ve ayağınıza alışveriş yapmak için bakterilerin önlemek için terlerden kaçınmak için çorap giyin.
Kaynak: Plaj için rei.com
Plaja gidiyorsanız, güneşin altındaki ve kumdaki anlara uygun bir çift seyahat ayakkabısına ihtiyacınız olacaktır. Flip flopları, plaja giderken çoğunlukla kadınların çoğunluğu tarafından giyilir. Bununla birlikte, kum üzerinde en kötü yüzeylerden biri olan kum, flip flopları sizi kaydırabilir ve bükülebilir ve ayak bileği de yapabilir. Ve eğer ayak problemleriniz varsa, sorun sadece daha fazla hızlanır.
Kaynak: Shoescast.com Flip flop giyen kimseye karşı değiliz, kayışlarla destekleyici sandalet giymek plaj için en iyisi olurdu. Plastikten yapılmalı ve sağlam olmalıdırlar. Plaj için seyahat ayakkabılarının tabanı kalın olmalı, böylece kum sahilde yürürken onlara girmez. Sahilde kapalı ayakkabılar giymeden önce ayaklarınızın her zaman ve kumsuz kuru olması gerekir.
Kaynak: Amazon.comit, önemli olan uyum
Her şeyden önce, seçmek için en iyi seçeneği yaratan uyumdur. Ayaklarınızı sığdıran en iyi ayakkabıya sahip olduğunuzda, topuk kabarcıkları, çürük tırnaklar ve daha fazlası gibi sorunlardan tamamen arınmış olursunuz. Ve o sevimli yürüyüş ayakkabılarını da aldığınız için pişman olmazsın. Kesinlikle, hiç sıkı olmamalı ve ayak parmaklarınızın içlerinde kıpırdatabileceğini garanti etmek için yeterli alan olmalı. Nasıl çalıştığını bilmek için, işte iki yol-
1. Bir eğimden aşağı inerek başlayın ve eğime inerken ayaklarınızı dolandırmalı ve basmalısınız. Ayrıca, giydiğiniz ayakkabıların önüne dokunan ayak önerilerini almaya çalışmalısınız. Ayakkabı bağcıklarını iyi bağladıysanız, ayaklarınız öne kolayca yer değiştirmez. Ve eğer bu yeni ayakkabılarınızla olursa, o zaman başka bir çift satın almayı tercih etmelisiniz çünkü bunlar size sorun verecektir.
Kaynak: Toptane-star.com2. Aynı ayakkabılarla yokuş yukarı yürüyün, şimdi bir seferde iki merdiven uçuşuna çıkın. Buradaki topuk asansörü kontrol edilmelidir. Ayakkabıların topukları, bir inçten fazla sekizden fazla tabandan kaldırılıyorsa, kabarcıklarla dolu ayaklarla sonuçlanabilirsiniz.
Kaynak: Hargapasar. Bu, onları ne zaman değiştireceğinizi bilmeniz gerektiğinde.
Yürüyüş Ayakkabıları Ne Zaman Değiştirilir
Ayakkabıların kilometresini, vücudunuzun bu ayakkabılara tepki verme şeklini göz önünde bulundurmanız ve aşırı aşınma belirtilerini de kontrol etmelisiniz.
Ayrıca, nasıl yürüdüğünüzü ve nerede yürüdüğünüzü kontrol etmelisiniz, bu da bitiş zamanı yaklaşmadan önce ayakkabıları ve sağlığını etkileyecek.
Kaldırımlarda çok yürürseniz, ayakkabılarınızı bir pistte veya bir patikada olduğundan daha hızlı yıpratır.
Kaynak: Timzehcwar.gqrobust ama sevimli yürüyüş ayakkabıları, modaya uygun ve zarif ayakkabılardan daha uzun sürer. Daha ağır insanların ayakkabı yürümek için daha hafif insanlardan daha az milleri var; Podiatristler ve ayakkabı uzmanları, bu, ayakkabının ne kadar sağlam olduğuna veya hangi ayakkabı türünün seçildiğine bakılmaksızın.
Kaynak: Dhgate.com Seyahat, sağlam ayakkabılar ve yürüyüş ayakkabıları için modaya uygun yürüyüş ayakkabıları nasıl seçileceğini umuyoruz. İçeri yazın ve aynı düşüncelerinizi bize bildirin.