2017’nin En İyi 3 Spor Giyim Trendlerine Bir Bakış

2017’nin En İyi 3 Spor Giyim Trendlerine Bir Bakış
23/11/2017, Alanic Global tarafından gönderildi
Konudan bağımsız olarak, 2017’nin en popüler spor giyim trendlerine bakalım. Bu eğilimlerin 2018’de de devam etmesi bekleniyor, bu yüzden burada da yaklaşan trendleri araştırırken bir özet alıyor.

Büyük boy sweatshirt
2016 sonbaharıyla, büyük boy sweatshirt eğilimi oldukça popüler oldu. 2017 boyunca buhar kazandı, sadece kadın dolaplarında yaşam parçasından daha büyük bir parça haline geldi. Sweatshirtler, yıllar boyunca çok sayıda seçim oldu, ancak kadınsı çabaları baskın erkek kıyafetleriyle birlikte yücelten bir versiyon, dünyanın dört bir yanındaki bayanlar tarafından oldukça memnuniyetle karşılandı. Daha şık teknik (ya da sadece çok yönlülük) onları anında bir seçim yaptı. Konforları ve giymesi kolay nitelikleri, kadınların fitness giyim departmanını sıyrayan aksi takdirde sıkı parçalardan büyük bir mola oldu. Spor giyim üreticileri, hassas kumaşları ve büyüleyici baskıları/renkleri ile 2017’nin başlarında spot ışığını çalan ve uzun bir yolda olan süslenmiş versiyonlara ulaştılar.
Baskılı tozluk
Kadınlar için fitness trendleri, küstah tutumlarını yükseltmek için hiçbir şey yapmayan donuk renkler ve sıkıcı baskılarla doludur. Böylece, 2017’nin başlarında ilham için bahar sezonunu aldı ve meraklılar parlak baskılı tozluklar tanıttı. Tropikal baskılardan ilginç soyut motiflere kadar, baskılı savurganlık, mutlu ve renkli görünümlerde yüksek görünüyordu. Parlak renk paleti, birçokları için belirgin bir seçim oldu. Sadece harika görünmekle kalmadılar, aynı zamanda seks çekiciliğine hacimler eklediler. Ayrıca, çeşitli diğer kıyafetlerle iyi çalışma yetenekleri onlara devrede kalıcı bir statü verdi. Kışların kasveti devrenin kontrolünü ele geçirmiş gibi görünse de, bu renkli tozluklar konforu ve stili karıştırmayı sevenler arasında hala popülerdir; özür dilemeden.

Kesilen tank tepeleri
Seksi oldukları için detaylandırma hakkında gerçekten şikayet edemezsiniz. Hollywood ünlüleri, kesilmiş tank toplarında spor salonlarına görünmeye başladığında, tüm meraklıların tank top oyunlarını yükseltmesi ve bu versiyonları halka tanıtmaları için bir işaretti. 2017’nin yaygın olarak karşılanan bir fitness parçası, tank üstleri tarafından tasvir edilen işlev ve moda kombinasyonu sadece popülerliklerine katkıda bulundu. Teşvik edilen nefes alabilirlik (sadece sizinle ilgili kesme detaylarının sayısını sayın ve biliyorsunuz), karmaşık tasarımlar, teknik kumaşların ve ince tonların kullanımı ve kesinlikle daldırma boyun çizgileri, kadınlar bir kesme tankı eklemezken direnemedi Spor salonu gardırobunun tepesinde. Ve iyi haber şu ki, hala popülariteleri üzerinde yüksek sürüyorlar ve 2018’de en azından ilk çeyrekte yolculuklarına devam edecekler.
Sonuç olarak, 2017’nin son ayağında olabiliriz, ancak yukarıda belirtilen bu eğilimler bitmekten uzaktır. Bu yıl iyi iş çıkardılar ve gelecek yıl da yapmaya devam edecekler. Toptan spor giyim satıcıları envanterlerini bu parçalarla güncelleştirir, böylece sizi herhangi birinden yoksun bırakmaz. En iyi malzemeler kullanılarak inşa edilirler ve renkli ve modaya uygundurlar. 2017, spor giyim trendleri için iyi bir yıl oldu ve halefi için bir yol oydu. Bir perakendeciyseniz, artık indirimli fiyatlarla aynı miktarda satın alarak mağaza koleksiyonunuzu mevcut parçalarla güncelleyebilirsiniz.
Etiketler:
Fitness giyim üreticileri
Fitness Giyim ABD
spor giyim markaları
Spor Giyim Üreticileri
spor kıyafetleri toptan
spor giyim toptancısı
Toptan spor kıyafetleri
Toptan Spor Giyim Tedarikçileri

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Posted in Uncategorized