Bu Anneler Günü Hafta Sonu

her gün ne giymeli anneler için bir etkinlik günü olmalıdır. Anneler Günü köşede olduğundan, beynim bu Anneler Günü hafta sonu ne giyeceğimi düşünüyor. Herhangi bir planınız var mı? Eğer öyleyse, bu Anneler Günü hafta sonu ne giyeceğiniz. Hafta sonu için herhangi bir planınız var mı? Şahsen arkadaşlarla brunch yapmak harika bir fikir olurdu, ancak şimdiki durumla birlikte, evde eğlenceli bir Anneler Günü akşam yemeği randevusu için en iyi olacak. Geçen yıl, koca ile akşam yemeğine gitmeden önce yaklaşan doğum günümü kutlamak için gün boyunca arkadaşımla brunch vardı. Bu yıl, önümüzdeki haftalarda arkadaşları ve brunch üzerinden ev sahipleri ile kutlamayı planlıyorum. Şimdilik etkinliğime ailemle devam edeceğim. Kocası ve Nolan’ın heyecanlandığım özel bir şey var. En önemlisi, sevdiğim insanlarla eğlenceli dolu bir güne bakıyorum.
Aileyle birlikte brunch, öğle veya akşam yemeği planlıyorsanız, ancak ne giyeceğinizden emin değilseniz, sizi kapsadım. Anneliği kutlamak için bir gün yoluyla özel olmalı. Özel bir gün için özel bir kıyafet keşfedin! Evde kutlamanız önemli değil. Size ve planlarınıza bağlı olarak ne giyeceğinize dair çok sayıda seçenek var. Brunch veya öğle yemeği için bej ayak bileği kayış sandaletleri ile bu sarı kuşaklı tulum gibi parlak görünümleri deneyebilirsiniz. Muhteşem bir bahar havasıyla, aynı şekilde bir çiçek elbisesi veya kapalı omuz üstü ve topuklu şort giyebilirsiniz. Daha rahat bir görünüm arıyorsanız, bu çizgili gömlek elbisesini, düğmeli elbiseyi veya baskılı tulumları deneyebilirsiniz.
Şu anki Saloni Polka Dot Elbisesi hem gün hem de gece kutlamaları için çalışacak. Gün için sepet torbası uygun olacaktır. Geceleri, bir akşam debriyajı ile değiştireceğim.
Ne giyiyorum:
Saloni Elbisesi: Tam burada veya burada benzer; Çanta: Burada 35 $, burada/burada benzer; Ayakkabılar: Burada,

Bakım

< >

Bu Anneler Günü hafta sonu ne giymeliAynı şekilde:

Yeninize başlamak için en iyi yöntem…

Bir kış için nasıl mükemmel görünür…

Gardırop Temelleri Şimdi sahip olmanız gerekir

Bu Şükran Günü Tatili rahatça nasıl elbise

Bilin.

Haber almak için e -posta adresinizle kaydolun.

İlk adı

İlk adı

İlk adı

İlk adı

Soyadı

Soyadı

Soyadı

Soyadı

E -posta adresi

E -posta adresi

E -posta adresi

E -posta adresi

Abone

Abone olduğunuz için teşekkürler!

Posted in Uncategorized