20 ton çilek sarışın saç rengi

Merlin Moroe bize ‘sarışın gibi beyler’ dedi, ancak o zaman Emma Stone’u aldık ve kızıl saçların cazibesi gibi düştük. Saçınız için sarışın ve kırmızı renk seçeneği arasında da parçalandıysanız, daha fazla inanmayın. Tam buradayız – neden her ikisinin de mükemmel karışımına gitmiyorsunuz, çilek sarışın.
Çilek sarışın saç rengi nedir
Çilek sarışın, çok çeşitli seçenekleri ile her cilt tenine sunabileceği saç rengi türüdür. Nötr ve adil cilt tonlarına karşı fantastik göründüğü kadar, daha sıcak cilt tonlarını da tamamlar – özellikle serin Auburn tonları. Sokakta bu eşsiz gölgeyi cesaretlendiren çok fazla insan keşfetmeyecek olsanız da, birkaç cesur olanlar arasında olduğunuzu anlıyoruz.

[Ayrıca oku: En iyi yıldız saç modelleri]
Aslında, nadirliği onun güzelliğidir, çünkü sizi bir insan denizinde öne çıkaracaktır.
Rachel McAdams, Blake Lively ve Sienna Miller’a bakabilir ve biraz ilham çekebilirsiniz.

Bu harika saç rengini elde etmenin o kadar zor olmadığı endişelenmeyin. Bir paket alın ve evine uygulayın – güven bana, bildiğinizden daha kolay.

Evde Çilek Sarışın Saç Rengi Nasıl Uygulanır
Uzun süreli saç renginin uygulanmasını konuştuğumuz için size tavsiyemiz ne istediğinizi anlamaktır. Bu yüzden tüm tonlara sahip bir mağazaya gidin ve gerektiğinde mağazanın güzellik danışmanı ile bir tartışma yapın. Yalnızca seçeneğinizden emin olduğunda paketi eve getirin.
Saç rengini evde almanın birçok DIY tekniği var, ancak sizi takip ettiğim adımlarla götüreceğim:

Neye ihtiyacın var:
Her biri bir paket loreal kırmızımsı sarışın ve kırmızımsı cent

Eski bir havlu

Büyük bir karıştırma kasesi

Bir saç boyası fırçası

Eldiven

Havalandırma fanı

Sizi meşgul edecek bir kitap

Zamanlayıcı

Talimatlar

Adil ten için
Esas olarak balkabağı renkli bir sarışın olarak anlaşılan şeftali çilek sarışın bir tonu, tonlarca mandalina ve portakal kullanımını çevreler. Ton porselen cilde ve açık gözlere karşı mükemmel görünüyor. Pembe dudaklarla eşleştirildiğinde, balkabağı saç rengi harikalar yaratır.

Buğday cilt tonu
Kahverengi veya kırmızımsı alçakgönüllü sarışın tamamen buğdaylı tenli güzelliklere gider. Auburn veya altın düşük ışıkları ile kombinasyon ince ve saçlarınızda kurulan renk yaşlanmadan ve tüm durumlara uygun olacaktır. Çıplak makyajı veya üstte bir miktar tercih edebilirsiniz – bu saç rengi tüm durumlara uyur.
Koyu ten tonu
Çilek sarışın doğal görünümlü saç renginin muhteşem görünen, sadece herhangi bir şaşırtıcı değil, ancak dünyadan şaşırtıcı, özellikle de daha koyu ten tonlarında, kırmızı alt tonların ipuçları ile sıcak bal altın saçları olurdu . Hiç altın saçlı, hatta çilek sarışınları için gitmediyseniz, bal sarışın gölge, kızınız salona gitmesi için mükemmel bir deney olacaktır. Artık hangi renklerin cilt tonlarınıza en uygun olduğunu anladığınıza göre, size en yakın alışveriş merkezinde keşfedeceğiniz en iyi ürünlerden birkaçını almama izin verin.
Çilek sarı saç rengi tonları
İşte çilek sarı saç rengi en iyi 20 ton. Elde sunulan geniş koleksiyonlar düşünceli seçiminizden yararlanacaktır.

1. Ters Ombre’de Çilek Sarışın Saç Rengi
Çift renklerin hepsi artık popüler. Bununla birlikte, çoğu insanın tam olarak nasıl yaptığından biraz farklı hale getirmek için, neden ombre’nin ters sırasını tercih etmiyorsunuz, uçları daha koyu bir gölgeyi ve kökleri daha hafif çilek sarışının gölgesinde tutuyorsunuz.

2. Artan Altın Çilek Blon
Tüm çilek sarışınlarından, artan altın en güzel. Sadece ölüleri azaltmanızı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda kişiliğinize zarafet yağı ekler.

3. Çileklerin son derece hafif vuruşları
Mükemmel adil ten tenli ile övünürseniz bu mükemmel bir seçim olurdu. Çilek sarışın en hafif tonu Nicole Kidman’da harikalar yaratıyor.

4. Çilek tonunda bakır sarışın
Bukleler üzerinde dikkat çekici görünen zarif bir gölge. Eğer bir etkinliğiniz varsa ve ağır bukleler kullanmayı düşünüyorsanız, cilt tonunuzdan bağımsız olarak bu görünüme bakabilirsiniz – tüm ciltlere uyur.

5. Çilek sarışın parlak gölgesi
Bu, çileklerin tüm tonları arasında açıkça en cesurdur. Esas olarak gençler arasında belirgindir, ancak herkesi yaş ayrımını kırmaya motive ediyoruz. Eğer çekebilirsen, neden olmasın?

6. Eklenen kremalı çilek sarışın saç rengi
Size bu tonun korkunç olduğunu söyleyelim. Bununla birlikte, onu gösterebilirseniz, kremsi vurgu ile canlı çilek rengi benzersiz bir kombinasyondur.

7. Altın vurgu ile tereyağlı çilek sarışın
Pürüzsüz bir renk ve altın parlaklık dokunuşuyla, bu saç rengi, stil için bir panache olan biri için mutlaka denemelidir.

8. Parlak Altından Çilek Sarışın Saç Rengi
Kızlarnullnull