Chanel Sonbahar-Kış 2017/2018 Koleksiyonu

Chanel Sonbahar-Kış 2017/2018 Koleksiyonu-Paris Moda Haftası Kadın Giyim Sonbahar/Kış 2017/2018’in bir parçası olarak 7 Mart 2017’de En İyi Görünümler Paris, Fransa.

Kendall Jenner | Chanel Kadınların Sonbahar Kışa Hazır Giyim Koleksiyonu
Kendall Jenner, Chanel pistinde yürürken siyah beyaz bir tüvit ceketinde gelenekseldi. Bir çift gümüş ve siyah diz boyu botlar Kendall Jenner’ın kış şık görünümünü kapattı.

Gigi Hadid
Gigi Hadid, Siyah Beyaz Houndoth-Shoth tulumunu kullanarak Chanel şovunu yürüdü.

Zambak
Lily-Rose Depp, bir çift siyah yan çizgili pantolonla şık havaya devam etti. Etiketin defilesi sırasında Chanel tarafından gri bir bombardıman ceketinde desende kalıyor.

Bella Hadid
Bella Hadid, Chanel pistinde basit ama şık bir kristalle süslenmiş donanma elbisesi gösterdi. Siyah ayak başlıklı gümüş diz boyu botlar ve topuklular Bella Hadid’in görünümünü tamamladı.

Lily Allen
Kol şekeri için Lily Allen, Chanel tarafından siyah zincir kayış çantası seçti. Etiketin defilesi sırasında Chanel’in bu yapılandırılmış siyah ceketiyle eşsiz tarzını gösteriyor.

Rita Ora
Zincir süslenmiş sandaletler Rita Ora’nın kıyafetini tamamladı. Rita Ora, bluzunu bir çift süet ve deri panelli pantolonla bir araya getirdi. yanı sıra Chanel moda karında metalik bir tunikte rahat ama şık tuttu.

Cara Delevingne
Cara Delevingne, hırkasını bir çift beyaz pantolonla bir araya getirdi. yanı sıra, etiketin moda şovuna giderken Chanel tarafından kırpılmış bir hırka içinde karın kaslarını gösterdi.

Sofia Coppola
Sofia Coppola ceketini bir çift erkek arkadaş kot pantolonla giydirdi. ve etiketin defilesine giderken bu kutu tweed ceketinde son derece Chanel’e baktı.

Vanessa Paradis
Vanessa Paradis, sinirli görünümünü sarkık siyah orta buzağı botlarıyla tamamladı. Etiketin defilesi sırasında delikli bir siyah Chanel sweatshirt ve gri denimde rahattı.

Lottie Moss
Lottie Moss, bir çift siyah süet botla sert bir yüzeye gitti, topluluğu Chanel tarafından siyah zincir kayış çantasıyla tamamladı. Lottie Moss, etiketin moda şovu sırasında Chanel tarafından pembe dantel hem şal bir elbiseyle harika ve boğucu oldu.

Ayrıca bakınız

Mağaza ve Stil, Kış Modası
Şimdiye kadarki en sürdürülebilir sweatshirt ile şık kış ootd

Erin Wasson
Erin Wasson, görünümünü kurutulmuş siyah deri debriyaj ile cilaladı. yanı sıra Chanel moda şovunda siyah beyaz bir pantolon takımında akıllıca görünüyordu.

Phoebe Tonkin
Phoebe Tonkin, Chanel moda şovu sırasında süslenmiş bir yaka ve omuzları olan dokulu bir sweatshirt’te zahmetsizce şık, bir çift kot pantolonla rahatladı.

Getty Pictures Avrupa

Kaydetmek

Kaydetmek

Posted in Uncategorized