Basit ve Kolay Stil

Kış Sezonu Katmanı Giysileri için İdeal Kış Katmanı Giysileri Basit ve kolay stil için ideal
08/09/2020, Alanic Global tarafından yayınlandı
Zorlu trendlerin o kadar büyük bir hayranı değilseniz, kesinlikle kendisini stil etme yeteneğine sahip katman aşınması vardır. Kot veya diğer esnek varyantlar gibi temel bilgilerle hızlı bir şekilde şekillendirilebilen bu tür en iyi aşınma parçaları aramalısınız. Bu nedenle, aynı talepler nedeniyle, önde gelen toptan özelleştirilmiş giysiler sağlayıcısından biri, bir göz atabileceğiniz çeşitli giyim parçaları buldu. Böylece, stiliniz için ideal olan terzilik katman parçaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki blogda kontrol edildi.
Deri Ayrılır
Deri cazibesi ve sahte deri ayrımları, bir topluluğa yönlü bir yön eklemeleridir. Bir çift deri pantolon veya tişört üzerine atın ve bu parçanın diğer temellerle karıştırılmasına izin verin. Lüks bir görünüm üretmek için mavi veya oxblood veya hatta marsala gibi koyu nötr tonları arayın.

Sarkık blazer
Eğlenceli bir blazer, her türlü kıyafete çağdaş ve gelişmiş bir bükülme getirecektir. Tee ve pantolon eşleştirme bu ek ile çok daha “tarz” görünecektir. Küçük kadınlar için fantastik, özellikle büyük katman aşınması denemek istiyorlarsa.
Büyük beden
Bir tişört veya kapalı ile açık bir ifadeyi yapmak için bir çift denim veya pantolonlu büyük ölçekli bir tişört atın. Bunları tercih ettiğiniz anne kot pantolonla giyebilirsiniz. Sıska yüksek belli kotlar veya tozluklar, özellikle ABS’nizi göstermek istiyorsanız, fantastik bir seçenektir.

Yeniden işlenmiş trençkot
Esasen, ekstra uzun kesimler ve puf kolları gibi yükseltilmiş özelliklere sahip çekici bir trençkotun altında hemen hemen her şeyi giyebilir ve daha da ileriye doğru karşılaşabilirsiniz. Güçlü baskılar ve yapılar için bir tutkunuz varsa, bir OOTD için Tribal Aztek baskısında bir şey seçin.

Alanic Worldwide · Kış Sezonu Katmanı Giysileri Basit ve Kolay Stil için İdeal
Örgü
Şık bir örgü elbisesi mükemmel atma ve git seçeneğidir. Esasen anında şık bir kıyafet için A+ çift ayakkabısından çok daha fazlasına gerek yoktur. Pastel gölgeler şimdi en iyi şeydir. Ancak, tereyağı beyaz, limon sarı gibi diğer güneşli tonlar çalışıyor.

Peki ne bekliyorsun? Moda ve fiziksel fitness giysiler üreticisi ile temasa geçin ve kış mevsimi ceketler, kadın katmanı elleri vb. Gibi şık giyim parçalarının büyük bir araya gelmesini kontrol edin. Bunlar mantıklı toptan fırsatlar için sunulmaktadır. Ürünlerde harika indirim oranları elde etmek için sağlayıcının yardım ekibine bir postayı azaltın.

Etiketler:
fitness giysiler üreticisi
Toptan özelleştirilmiş kıyafetler
Kış Kıyafet Üreticisi
Kış kıyafetleri toptan
kış kıyafetleri ABD

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle