Farklı burun türleri: Sizinle ilgili ne belirtiyor?

Burnunuzun senin hakkında çok şey ifade edebileceğini anladınız mı? Birçoğumuz, farklı burun türlerinin de birilerinin sahip olabileceği farklı karakterleri gösterdiğinin bilincinde değiliz. Burun şekli ve burun karakteri gerçekten de bir tesadüf değil. Aslında, burunlar ve kişilikler arasındaki bağlantı hakkında bir araştırma çalışması bile var. Kraniyofasiyal cerrahi dergisinde, bilim adamları 1700’den fazla insanın yanı sıra burunlarını da incelediler ve 14 farklı burun türü olduğunu keşfettiler. Hatta burunları farklı isimlere göre sınıflandırdılar ve en tipik olanlardan birkaçı şunlardır: Küçük burun, büyük burun, Yunan burnu, kancalı burun, Roma burnu, vb.
Bu kısa makalede, farklı burun türleri ve tam olarak bu şekillerin etnik kökenimiz, karakterimiz ve hatta bazı durumlarda duygusal istikrarla nasıl korelasyona sahip olabileceği hakkında çok daha fazla konuşacağız.

9 türü burun şekillerinin yanı sıra kişilik
Yaklaşık 9 farklı burun türünü kontrol etmek için aşağı kaydırın ve makalede sağladığımız açıklamayla birlikte burnunuzu ve karakterinizi eşleştirip eşleştiremeyeceğinizi görün. Etrafta burun yapmaktan memnun oldum!
1. Snub burun
Düğme benzeri kadar az, bu burun tüm zamanların en çekici burunlarından biri olarak düşünülür. Snub burunları olan insanların bir karakter özelliği, son derece olgunlaşmamış olarak düşünülmeleridir.
Snub Nozalı Ünlüler: Charlize Theron, asla yaşlanmayan aktris!

2. Düşes burnu
Burada sürpriz yok! Bu burun, tuval üzerine göründüğü yöntemden beri her sanatçının ilham perisidir. Regal, uzun ve muhteşem – bu burun gerçekten bir Düşes burnuna sahip olan son derece kendi Cambridge Düşesi’nden sonra adlandırılmıştır.

Bu tür burunlara sahip insanlar yaratıcı, entelektüel ve kendiliğinden düşünülmektedir.

3. Yunan burnu
Tamamen doğrudan ve mükemmel burun, sadece birkaçımızın hayal edebileceği bir şeydir. Rasyonel düşünürler; Yunan burnu olan insanlar da aynı zamanda son derece zeki ve güvenilirdir. Sorun içinde, hangi arkadaşa yaklaşmanız gerektiğini anlıyorsunuz.
Yunan burnuyla en tanınmış figürinlerden biri: Mona Lisa, Leonardo da Vinci tarafından boyanmış

5. Göksel burun
Böyle bir isme sahip bir burun kesinlikle gerçekten muhteşem bir şey olmalı. Bu burnun birincil işlevi, köprünün ortasındaki göçüktür ve çıkıntılı bir öneri vardır. Bu tür burunlara sahip insanların sevimli, arkadaş canlısı olduğu ve pozitif hisler verdiği belirtilmektedir. Etraflarında olmak bir esinti.

6. etli burun
En tipik burun türlerinden biri, bu gerçekten büyük bir etli burun bir somutlaşmışıdır. Nüfusun neredeyse% 25’inde bu tür burun bulunur. Bu burunlara sahip insanlar tipik olarak son derece cömert, nazik ve duygusaldır.

7. Nixon burnu
Tabii ki, tanınmış ABD Başkanı Nixon’un adını taşıyan bu, alışılmadık bir burun türü ve 100 kişiden birinde keşfedildi. Doğrudan sonuna doğru eğrilen ve aynı şekilde sonuna doğru biraz geniş olan bir köprü vardır. Nixon’un burnuna sahip insanlar tipik olarak son derece iş fikirlidir ve iddialıdır.

8. Nubian burnu
Nubian burnunun daha büyük bir tabanı vardır, ancak çok daha uzundur ve bu nedenle bir uzunluk yanılsaması üretir. Bu tür bir burnu olan insanlar tipik olarak son derece yenilikçidir ve yeni şeyleri keşfetmek veya yapmak için mevcuttur. Onlar da büyük insanları çeken son derece güzel bir karizma var. Nubian burnunun yaşayan bir örneği Beyoncé’nin yanı sıra gerçekten bir büyücü ve bir diva mükemmelliği.

9. Şahin burnu
Adı gibi bir burun, şahin burnu, sonuna doğru eğilen uzun, kanca bir burun ile karakterizedir. Şahin burunları olan insanlar cesurdur ve ne olursa olsun istediklerini başarırlar.

Artık karakterinizin ve burun şeklinizin özünde bağlantılı olduğunu anladığınıza göre, hangi burnunuza sahip olduğunuzu keşfettiniz mi?
Resim Kaynak: Pinterest

Posted in Uncategorized