Rugby formalarının oyuna değer yapmak için olması gereken 3 şey!

Rugby formalarının oyuna değer yapmak için olması gereken 3 şey!
08/04/2019, Alanic Global tarafından yayınlandı
Rugby formaları bugün uzun bir yöntem geldi ve bugün daha önce duyulmamış birçok şey var. Forma üreticileri, koleksiyonlarının diğerlerinden çok daha iyi kalmasını sağlamak için her zaman çalışıyorlar.

Ergonomik ihtiyaçları anlamaktan, spor bilimi kurmanın yardımıyla yeni bir yenilik üretmeye kadar formalar daha iyi hale geliyor.

Bugün, Rugby Jersey üreticilerinin ürünlerine eklediği 3 şeye bakacağız. Keşfetmek ister misin? Şimdi bir bakalım:
1. Suya dayanıklı
Baskın konseptinin tam olarak aynı renkte rahat pamuk tişörtleri elde etmek olduğu günler geride kaldı. Bugün, en iyi rugby tişörtleri üreticileri sayesinde rugby formaları suya dayanıklıdır.

Rugby zor bir oyun olduğundan ve sahada su olduğunda gerçekten geri çekilmediğinden, bu işlev birçok harika şeye yol açtı. Direnç, polyester malzemeden geldi ve Jersey’i de her zamankinden daha hafif hale getirdi.

Yani, oyunun bir oyuncusuysanız, o zaman ilerlemenin gerçekleşmesinden çok daha fazla olmalısınız!
2. Jersey’inizdeki kauçuk kavrama
Ancak polyester ile ilgili küçük bir sorun vardı, aynı zamanda tamamen ıslak ve çamurlu top kaymakla ilgiliydi. Bu da şimdi en iyi rugby üniforma üreticileri ve çağdaş formaların dikişler ve göğüs boyunca kauçuk bir kavrama var.

Bu, küreyi vücuda karşı kavramayı ve sentetik mikrofiber kumaşın büyük yüksek niteliklerini korumayı çok daha kolay hale getirir. Formalarınızın müşterilerinizle başarılı olmasını istiyorsanız, bunları bu tür bir işlevsellikle meşgul etmeniz gerekir!
3. Maddi Tokluk
Tüm mücadelelerin, çamur, yağmur suyunun yanı sıra sahadaki çimlere karşı otlatmayı hayal edin – rugby formaları bu tür bir şeyi durdurabilmek için güçlü olmak zorundadır. yanı sıra, bunu yapıcının kendisinden daha iyi kim daha iyi.

Dikişlerde dikişten kumaşın genel yüksek kalitesine kadar, malzeme tokluğunun doğru korunduğundan emin olmak için tamamen satın almak için bir araya gelmesi gereken her şey!

Rugby Jersey koleksiyonunuzda bu 3 yüksek niteliğin hepsini aldıktan sonra, çok daha fazla hizmet teklifi çok daha fazla sunabilirsiniz. Bunlar, Jersey’i oyuna değer kılan ve onlara kesinlikle değer vermeniz gereken özelliklerdir!

Artık adil bir fikriniz olduğuna göre, bir üreticiyle iletişime geçin ve şimdi toplu sipariş vermeye başlayın!

Etiketler:
Rugby Jersey üreticileri
Rugby tee gömlek üreticileri
Rugby üniforma üreticileri

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle