Kaçınılması imkansız stil hatası

Endişelenmeyin, oluyor
Erkek giyimini öğrenmek, kişisel bir stil geliştirmek, sizin için en iyi olanı bulmak – bu bir yolculuk. Hepimiz bu yolculuktayız ve yol boyunca bir noktada gerçekleşmesi garanti edilen şeylerden biri bir tür hata yapacağınızdır. Muhtemelen birden fazla yapacaksınız.

Şimdi, bazı hataların düzeltilmesi çok kolay olacak – yapmamanız gereken şeyler veya erkeklerin yaptığı stil hataları hakkında tonlarca mesaj ve video var. Ancak, herkesin bu listelerin hiçbirine dahil edilmesi, tanımlamak için zor olduğunu, ele alması veya çare zorlayıcı olduğunu, ancak stil yolculukları sırasında bir noktada herkesin başına geleceği garanti ettiği bir hata var.

ALIŞ VERİŞ

Özelleştirilmiş erkek giyim ve aksesuar koleksiyonumuza göz atın

KEŞFETMEK

Yani bu özel stil hatası, tipik olarak, stil yolculuklarımızın başlangıcına çok daha fazla geçtiğimiz bir şey. Bilirsiniz, sadece içine girmek, çok fazla bilgi değil, çok meraklı ve kendinizi çok farklı bir yere götürmek için çok hevesli.

x

10 Anlık ve Kolay Erkek Tarzı Yükseltmeleri

Daha fazla video

0 saniye 5 dakika, 10 saniye

Sıradaki
Yüce Yeni Başlayanlar Kapsül Dolap
09:22

Canlı
00:00
05:10
05:10

Bunu yaparken, gardırobumuza parçalar eklerken, daha iyi giyinmek, daha iyi hissetmek ve iyi giyinen bu erkek topluluğuna bir şekilde kabul edilmek isteyen bir şekilde, En korkunç şeyi yap, buna tüm zamanların bir numaralı stil hatası derdim ve bu çok fazla deniyoruz.

Hepimiz bir zamanlar bir şekilde bu kişiydik. Bunu aşarsak, işaretleri görmek ve tanımak kolaydır. Genel olarak, bu kişi biraz rahatsız edici ve öz-bilinçli görünecek, muhtemelen bir takım elbise giyecek, büyük olasılıkla üç parçalı bir takım elbise, yaka çiçeği, kravat çubuğu, üç veya dört boncuklu bilezikleri bir kafatası ile Üzerinde, bir fedora, esasen denize giriyor ve muhtemelen bu şeyleri giyme seviyesini gerektirmeyecek bir durumda giyiyor.

Şimdi insanlar bunu neden yapıyor? Bunun arkasındaki nedenler ve bunun neden insanların geçtiği bir şey olduğunu düşündüm. Ve bence çok özel bir şeye dayanıyor. Ve bu, kişisel stil hakkında, nasıl giyindiğiniz hakkında düşünmeye başlayacağınıza karar verdiğinizde ve gardırobunuzu geliştirme taahhüdünü kazandığınızda, bu konuda çok heyecanlısınız ve insanların bilmesini ve istiyorsunuz İnsanlara tarzda olduğunuzu göstermek için.

Bu her zaman çok ileri gitmeye, çok fazla şey yapmaya ve çok zor denemeye neden olur.

Şimdi bu videonun başında bahsettiğim gibi, bunun tamamen kaçınılmaz bir şey olduğunu düşünüyorum. Şimdi, burada oturuyorum ve her zaman kanaldaki stil hakkında konuşuyorum, stil web sitesinin neredeyse yedi yıldır varlığını konuşuyor, ancak bu da bundan geçmediğim anlamına gelmiyor.

Birçok yönden, stilinin başlangıcı, şu anda bulunduğum yere yolculuğumun başlangıcıydı. En kötü kıyafetlerimden bazıları ve kötü olarak sınıflandırdığım bazıları hakkında bir video yaptım çünkü çok fazla deniyormuşum gibi hissettim. Size de geçmişimden bahsettiğim şeylerden biri olsa da size burada göstermek istiyorum, böylece orada olduğumu görebilirsiniz.

Şimdi, He Stil Style Web Sitesinde Stil Rehberinin Arşivleri’nde ilerlerken, bu çok zor kategoriye yerleştireceğim birçok kıyafetin ilk günlerden geldiğini fark ettim, belki de ilk Birkaç yıl stil konuştu. Böylece bu tür bir teorimi destekliyor, bu tür birisinin yolculuğunda çok erken gerçekleşiyor.

Ve bana kaydırdığım gibi bana kendi tarzımda bir dönüm noktası olarak atlayan tek şey, daha az kavramla çok daha rahat olduğumu açıkça görebileceğiniz bu nokta olması. Bu kadar çok denemeniz gerekmediğini keşfettiğiniz nokta, stil haline gelen ve aslında bunu anladıkları bir seviyeye ulaşan her insan için gerçekten dönüm noktasıdır.

Şimdi, bu hatanın kaçınılmaz olduğunu söylememe rağmen – pratik olarak korkunç bir geçit töreni gibi, bazı açılardan – tüm bu süreç boyunca kendinizi kontrol etmenize yardımcı olabileceğinizi düşündüğünüz birkaç şey var. Bunu yaparsanız, bu aşamayı mucizevi bir şekilde atlayacağınızı söylemiyorum – umarım durum böyle – ama yapabileceği şey sizi farkında olmaktır, böylece kendinizi daha önce biraz yakalayabilirsiniz çok ileri gidiyor.

1. Daha azı daha fazla

Düşünülmesi ve hatırlanması gereken ilk şey, daha azının çok daha fazla ve incelikli, bence, herhangi bir durum için her zaman yapabileceğiniz en moda seçimdir. Çok minimalist olmanız gerektiği anlamına gelmez, ama çok fazla şey yaparken yakayı biliyorsunÇiçek, yaka iğnesi, bilezikler, zaten bahsettiğim tüm bu şeyler gibi, oyunda yeni olan ve çok uğraşan birinin ölü bir hediyesi. Coco Chanel’in “Evden ayrılmadan önce aynaya bak ve bir şeyi çıkarın” diyen müthiş bir alıntı var. Bahsettiğimiz durumda, birden fazla şeyden çok daha fazlasını almak daha iyi olabilir.

2. Basit Tutun

Şimdi bununla birlikte, basit tutmak için iyi olmanız gereken belirli bir güven var. Tavuk kağıdı bir şey, burada bahsettiğimiz şey bu değil. Tavus kuşu olan biri genellikle tam olarak ne yaptığını ve neden bunu yaptıklarını bilir. Onlar için mantıklı.

Ama eğer yeşil iseniz, tabiri caizse ve tüm bu şeyleri birlikte yaparsanız, bir yerde bunun doğru olup olmadığını sorgulayacağınızı garanti ederim. Ve bu türden şüphe kesinlikle dünyaya gösterecek ve projelendirecek. Ancak, basit tutarsanız, klasik tutarsanız, bir araya geldiğinizi bildiğinizden çok emin olabilirsiniz.

3. Trend aksesuarlarından kaçının

Ardından, trend aksesuarlarından kaçının. Lapel çiçekleri, ahşap eğim bağları, hex kravat gibi şeylerden bahsediyorum, hala dürüstçe sadece tüm çevrimiçi stil topluluğunu, yenilik kolluklarını, yenilik çoraplarını trol eden bir adam olduğunu düşünüyorum, tabii ki Noel değilse, o zaman sorun değil Noel ağacı çorap giyin. Tüm bunlar esasen dikkati çok hızlı ve bazı durumlarda ucuza bir hile ile ima etmek için geliştirilmiştir. Hile şık değil, dönem.

Bunun olmasının nedeni, kişisel tarzınızı geliştirme taahhüdünü kazandığınızda ne yaparsınız? Evet, çevrimiçi görünüyorsunuz, Instagram’a bakıyorsunuz, ancak Esquire ve GQ’nun en son kopyalarını da alıyorsunuz. Bu dergiler her zaman size neyin trend olduğunu anlatıyor. Ve bazen, rehberlikleri o kadar iyi değildir, özellikle de bu tür aksesuarlarla ilgili olduğunda. Yine, klasik tutmak, asla kötü bir fikir.

4. Temel renklere sadık kalın

Bu çizgiler boyunca, gerçekleşen başka bir şey, temel erkek giyim renk paletini düşünmemiz – bilirsiniz, mavilerinizi, grileriniz, kahverengileriniz – ve insanlar bundan çok hızlı sıkılır ya da düşünür, oh, ben olacağım Benzersiz, bir renk pop ekleyeceğim. Bu ifadeden çok bıktım. Şimdi renk iyi. Ancak tarif ettiğim senaryoda olan şey, bu renk patlamalarının her kıyafeti ezmeye başladığıdır. Bu yüzden temel erkek giyim renk damakla iyi olmak sorun değil.

Sıkıcı olmanız ve tamamen renkten söz etmen gerektiğini söylemiyorum, ama kendinizi gardırobunuzu düşünürken, oh, bilirsiniz, çok fazla mavim ve griler ve kahverengim var, ama ne olduğumu biliyorsun Çok fazla yok mu? Mor? Evet, kesinlikle mor almalıyım, çünkü bende yok.

Gardırobunuzu yöntemlemenin yolu bu değil. Eşit temsile sahip olmak için gökkuşağının tüm renklerine ihtiyacınız yoktur. Her renge sahip olmanıza gerek yok. Temel bilgilere sadık kalın. Buraya ve oraya biraz renk ekleyin – cepler ve bağlar başlamak için iyi yerlerdir. Ve sadece bundan emin olun.

Yani kötü haber? Bu hatayı yapacaksın. Garanti ediyorum. İyi haber şu ki, eğer bu kadar izliyorsanız, artık tamamen kaçınılmaz bir şey olduğunu düşündüğüm şeyde size yardımcı olmak için farkında olacak birkaç şey var. Hatırlanması gereken şey, yalnız olmadığınızdır. Bu hatayı yapmadan önce birçok insan ben de dahil. defalarca. Ve insanlar bunu yapmaya devam edecek. Bu iyi. Hepimiz bunun içinden geçiyoruz. Ve şimdi, ne yazık ki, geri dönebileceğimiz ve gülebileceğimiz, aynı zamanda öğrenebileceğimiz çok sayıda fotoğraf var.

Okuduğunuz için teşekkürler.

Şık bir şekilde senin

Brian Sacawa

Posted in Uncategorized