Moda Lover’ın Bu Yıl İdeal Görünüm Kitabı Oluşturma Kılavuzu

Moda Lover’ın Bu yıl ideal görünüm kitabını oluşturma rehberi
07/07/2021, Alanic Global tarafından gönderildi

Yılın daha iyi yarısı için modaya uygun giyim stilini mi arıyorsunuz? En iyi yerdesin. Kısıtlamalar kaldırılır ve hayat yavaş yavaş normale dönerken, insanların özgürlüklerini mümkün olan en havalı şekilde kutlama zamanı.
Popüler toptan giyim satıcılarından biri Florida, bakabileceğiniz bir dizi şık giyim parçası buldu. Bu nedenle, çevrimiçi olarak bulunan modaya uygun giyim parçaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki blogda okuyalım!
Moda gurularına göre, yüksek belli pantolon yılın geri kalanında erkeklerin modasının büyük bir parçası olacak. Bu pantolonlar zaten kadın giyim bölümünde popüler bir kıyafet ve erkeklerin modasının bu yıl da yüksek belli pantolonları kucaklamaya başlayacak. 1950’lerden ve 1960’lardan çok daha klasik silüetler görmeyi bekleyebilirsiniz.
2021 tamamen ifade kolları ile ilgilidir. Popüler cesur balon kolları da çok şık ve işlevseldir. Açıklama kolları, aksi takdirde minimal ve basit ve kolay bir giysiye oomph eklemek için idealdir. Büyük boy fırfırlarla süslenmiş Big Omuzlu, 1980’lerin tarzı kolları bulabilirsiniz.
Bu on yıl eğilimler cilt sıkı stillerden uzaklaşıyor ve büyük silüetlere yol açıyor. Büyük boy süveterin genç moda tutkunları için olması gerektiğine şaşmamalı. Müşteriler, eski, sıkı oturan stillerden çok daha gevşek ve yırtılmamış bir uyum haline geliyor. Kesinlikle büyük boylu kazaklar, kutu bluzları ve eğri süzme üstlerinin yerini alacak akan elbiseler bulacaksınız.
Modern giyim estetiği, dünyevi renklerin merkez sahneye çıkması için yol sağlamıştır. Bu tonlar minimalist siyahlar, beyazlar ve grilerden giderek daha popüler hale geliyor. Bu, önümüzdeki on yılda yeni nötrler bile olabilir. Sıcak, dünyevi renkler modaya çok hızlı bir şekilde çalışıyor ve bir zamanlar tüm öfke olan şık siyahlar ve griler ihtiyacını azaltıyor.
Yaz için şeffaf bir üst görünümünüzü ve nasıl! Sütyen üstleri sadece stüdyoda antrenmanları yapmak için değil. Bunlar, diaframınızın sıcak hava eğilimi olarak ortaya çıkacağını engellemek için ideal üst düzey giyimdir. Bu eğilim herkesi heyecanlandırmayabilir, ancak onunla yaratıcı olmanın yüz yolu vardır. 70’lerin ilham alan alevli kot pantolon kesinlikle işe yarayacak!
Mağazanız için özelleştirilmiş toptan kıyafetlere yatırım yapmak ister misiniz? Aranan sağlayıcılardan biriyle iletişime geçin ve tedarikçi tarafından geliştirilen fantastik giyim parçaları koleksiyonuna göz atın. Bu giyim parçaları uygun maliyetli oranlar için mevcuttur. Bu nedenle daha fazlasını bilmek için yardım ekibine ulaşın!
Ses Sürümü: Buraya Tıklayın
Etiketler:
Florida’daki giyim toptan satış sağlayıcıları
Florida’daki giyim üreticileri
Florida’daki giyim satıcıları
özel kıyafetler
özel giyim üreticisi
özel giyim satıcıları
Florida’da Toptan Özel Flanel T-Shirts
Kuzey Carolina’da özel toptan kıyafetler
Ohio’da özel toptan kıyafetler
özel toptan giyim üreticisi
Özel Toptan Giyim ABD
Florida Toptan Giyim Distribütörü
Florida’da spor giyim üreticileri
Florida’da toptan kıyafetler
toptan giyim satıcıları Florida

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Site URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Posted in Uncategorized