El aydınlatıcı tedaviyi duydunuz mu? İşte kepçe!

Salonlarda uzman bir cilt estetisyeninin desteği altında sihir gibi çalışan cilt aydınlatma kavramlarını duyduk? Ancak şımartmak için çok pahalıdırlar ve genellikle birden fazla oturma gerektirir. Bu yüzden sizinle evde kolayca yapılabilecek birkaç parlak el tedavisini paylaşmak istiyoruz, söz vermediğimiz karışıklık yok. Doğrudan mutfağınızdan beş kolay tuhaf aydınlatıcı el tedavisine bir göz atın. Onları maksimum kullanın ve yakılmış ve tabaklanmış olan ellere de dikkat edin.
Eller için DIY Beş İnanılmaz Cilt Parlatıcı Tedaviler
Doğrudan mutfağınızdan beş kolay tuhaf aydınlatıcı el tedavisine bir göz atın. Onları maksimum kullanın ve yakılmış ve tabaklanmış olan ellere de dikkat edin.

1. Limon ve şeker
Sizden ellerinizdeki cilde ve yüz ve boyunda cilt için olduğu kadar bakmanızı isteriz. Burada bir bardak süt, şeker ve büyük dilimlenmiş limona ihtiyacımız var. Elleri ovalamaya yardımcı olmak için bir LOOFAH alın. Elleri, yıpranmış cildi temizlemeye ve nemlendirmeye yardımcı olan malik asit bulunan sütle cömertçe yıkayarak başlayın. Bunu on dakika yapın ve sonra limon dilimini alın ve etli kısmına biraz şeker bırakın. Limon şekeri karışımı ile cildi on dakika boyunca ellere masaj yapın ve yarım saat veya cilt kuruyana kadar bekleyin. Soğuk suyun altında yıkama ve ölü cilt hücrelerini ortadan kaldırmaya yardımcı olmak için LOOFAH kullanın. Bu, her gün eve döndükten sonra haftada iki kez yapılmalıdır.
Kaynak: karamelpotatoes.com2. Kurtarmaya pirinç sütü
Bir fincan taze yapılmış pirinç sütü alın (quart fincan suyuyla bir karıştırıcıda bir bardak ıslak pirinç karıştırın) ve ellerinizde ve avucunun arkasına cömertçe cömertçe uygulayın. Bunu yaparken, cilde masaj yapmak için yavaşça dairesel hareketler kullanın. Bu, cildin ölü hücrelerden kurtulmasını sağlarken, pirinçte bulunan silikon yağı cilt dokusunu nemlendirmeye ve hafifletmeye yardımcı olur. Yarım saat sonra yıkayın ve kurutun. Bu, evde haftada üç kez yapılması gereken en kolay cilt aydınlatıcı tedavilerden biridir.
Kaynak: blogspot.com3. Bal, limon ve kabartma tozu
Elleriniz yıpranmış ve beslenme ve hidrasyondan tükenmiştir, bu yüzden cildin tekrar canlı görünmesine yardımcı olmak için bir fincan limon suyuna, bir çorba kaşığı bala ve bir çay kaşığı kabartma tozu almamız gerekir. Üçünü büyük bir kapta bir kaşıkla karıştırın ve iksir cilde oldukça iyi ısladığını hissedene kadar elleri on dakika boyunca aynı şekilde ovalayın. İsterseniz tekrarlayın ve kabartma tozu granülleri ölü cilt hücrelerini giderirken çok daha fazla hidrasyonun cilde girmesine izin verin ve kireçteki C vitamini cildi doğal olarak ağartmaya yardımcı olur. Yıkayın ve kuru patlatın- bunu üç kez yapın.

[SC: Mediad]
Kaynak: pinterest.com4. Pirinç unu, zerdeçal ve domates
Pirinçteki silikon yağı ve haldi ve domateslerde bulunan antioksidanlar, günlük yapılırsa elleri on dakikadan daha kısa bir sürede beyazlatmaya yardımcı olabilir. Bir bardak pirinç unu, bir çorba kaşığı domates salçası ve bir tutam haldi’ye ihtiyacınız olacak. Onları iyice karıştırın ve ellerin her yerine bir cilt kremi olarak uygulayın ve on dakika bekleyin. Kuruduğunda elleri yıkayın ve kurutun. Pul pul dökülmenin meydana geldiği ve içinde likopen olan domateslerin bu cilt parlatıcı tedaviyle doğal olarak ağartmasına yardımcı olur.

[Ayrıca oku: SPF ile El Kremi]
Kaynak: StyleBees.com5. Tatlım, Yunan yoğurt ve kireç
Bir haftadan kısa bir süre içinde parlak ellere sahip olmak için üç ana malzemeye ihtiyacınız olacak. Bir fincan Yunan yoğurt, bir çorba kaşığı bal ve bir quart fincan limon suyu. Üçünü büyük bir kapta bir kaşıkla karıştırın ve iksir cilde oldukça iyi ısladığını hissedene kadar elleri on dakika boyunca aynı şekilde ovalayın. Kireçteki C vitamini besleyici bir ajan ve cilt hafifleyici görevi görürken, yoğurttaki malik asit cildi pul pul dökülmeye ve beslemeye yardımcı olur ve bal cildi nemlendirir. Evde en iyi ve en kolay cilt aydınlatıcı tedavilerden biri.

[Ayrıca oku: Yağlı cilt için en iyi yüz yıkama]
Kaynak: Ladyformula.com gelecek günlerde cilt beyazlatma için çok daha fazla ev ilaçını paylaşacak, ancak önce bunları deneyin ve ne kadar iyi çalıştığını bize bildirin.