10 Rica Wax

Rika Wax’ın olağanüstü faydaları da çikolata balmumu olarak da adlandırılır. Bitkisel yağ ve bitki bazlı malzemelerden oluşur. Premium vücut bakım ürünleri üreten Rika adlı bir İtalyan kozmetik şirketinden üretilmektedir. Ancak birçok popüler ürünü RICA balmumu olmaya devam ediyor. Bu balmumu bu kadar özel yapan şey,% 100 kolofoni ücretsiz unsurlarıdır.
Kaynak: Facebook.com/Ricagoupwaxing Rica Wax nedir?
Epilasyon amacıyla kullanılmaz, ancak cildi pürüzsüz ve nemlendirebilir. İthal edildikçe normal balmumundan daha pahalıdırlar. Ancak Rica balmumu, nemlendirici özellikleri nedeniyle daha iyi önerilir.
Rika balmumu farklı çeşitleri:
Bu tip balmumu, farklı cilt tipleri ve diğer gereksinimler için uygun bir dizi lezzette mevcuttur. Aşağıda kategorize edilmiştir:

Normal cilt-titanyum
Kuru cilt-hindistancevizi ve zeytinyağı
Normal ila kuru cilt- çikolata veya çilek
Hassas cilt, aloe vera, yeşil elma ve süt
Bikini Balmumu- Avacado Tereyağı
Rahatlama- Talcum Rika balmumu
Pampering-Gold ve Pearl Rika balmumu

Rika balmumu kullanmanın en iyi faydaları
Diğer balmumu seçeneklerine benzer şekilde, Rica Wax ayrıca istenmeyen vücut saçlarının çıkarılmasına yardımcı olur. Yukarıda belirtildiği gibi farklı lezzet türlerinde mevcuttur. Onu en çok satanlardan biri yapan şey, tahrişi, kızarıklığı, kaba saçları ve ağrıyı en aza indirme yeteneğidir. Nemlendirici ve tamamen doğal bileşenleri cildinizin daha sonra yumuşak kalmasını sağlar.
Kaynak: Amazon. Aşağıda sağlanmıştır:
Rika balmumu ciltte naziktir. Isıtmadan doğrudan temiz ciltte kullanılabilir.
İstenmeyen saçların çıkarılmasını etkili kılan ağa öncesi bir jele sahiptir.
Aynı alanda tekrarlanmayı önlemek için saç sürükleme yeteneğine sahiptir.
Hassas cilt dahil tüm cilt tipleri için uygundur.
Rika balmumu cildi pürüzsüz ve nemlendirir.
Ayrıca kullanımdan sonra parlak bir cilt tonu fark edeceksiniz.
Beeswax, inanılmaz derecede nemlendirici hale getiren malzemelerinden biridir.
Balmumu% 98 tamamen doğal bileşenlerden oluşur ve cilde yapışkan bir yüzey bırakmaz.
İşlem normal balmumundan daha az rahatsız edicidir.
Rica Wax ayrıca jel ve yağlar şeklinde bulunan ağda öncesi ve sonrası seçenekler kullanır. Bunlar ağda sonrası zevkli bir koku bırakır.

Geçmişte rahatsız edici deneyimler nedeniyle Beauty Sallor’da ağda randevusunu rezerve etmekte tereddüt ediyoruz. Ancak, Rica Wax size pürüzsüz bir ciltle birlikte ağrısız bir tedavi vaat ediyor. Cilde yapışan ve saçları köklerden çekmeyi başaran sert bir sürükleyici özelliğe sahiptir. Tamamen yağ bazlıdırlar ve sonuç olarak batık saçları etkili bir şekilde giderebilir. Rica Wax, birkaç oturumdan sonra saç büyümesini de en aza indirebilir.

Artık Rica Wax’ın faydalarını ve ağrısız tedavi seçeneklerini ele aldığımıza göre, bu güzellik salonu randevusunu rezerve etmek için yeterli nedenleriniz var.