Bir dağ bisikletine binerken giyilecek kıyafetleri seçin

Bir dağ bisikleti sürerken giyilecek kıyafetleri seçin
Alanic Global tarafından yayınlanan 12/04/2021

MTB bisikletinizde bir geziye hazırlanmak tartışmasız heyecan vericidir. Bununla birlikte, yolculuğa hazırlanmak esasen de, uygun kıyafetlere sahip olmak kadar önemlidir. Her bisiklet türü farklı olduğundan, bir MTB döngüsüne binmek için giysiler de farklı değildir. En iyi MTB döngüsüne binerken uygun kıyafetleri spor yapıyorsanız, binicilik deneyiminiz de çok daha keyifli olacak.
Son derece başlangıçta, her türlü bisikletçi için temel giysiler kılavuzu, off-road parkurlarında sıkı ve yapışkan giysilerin sporu yapmayı yönlendirmeleri gerektiğidir. Yepyeni kıyafetler için satın alıyorsanız ve önde gelen İngiltere giysiler üreticilerinden toptan satış yapıyorsanız, sizi patikada son derece tatsız hale getirebilecek yanlış uyumlardan ödün vermek yerine, tam olarak şekilli olan şeyleri keşfedin.
Her türlü soğuk ve yağmur yağan iklim bisikleti için, bir dağ bisikleti ceketiniz olması önerilir. Dağ bisikleti için sadık ceketler, daha zorlu sürüş durumlarından geçmek için daha dayanıklı malzemelerden yapıldıkları için diğer tiplerden farklıdır. Kaputlu bir ceket alıyorsanız, kaputun bir kaskın üstüne kombine uyduğundan emin olun.
Bir MTB bisiklet yolculuğu için bir forma seçmek söz konusu olduğunda, vücuda uyan ancak yapışmayan bir şey için göz atın. Daha fazla yerçekimi odaklı kıyafet için, hala daha gevşek bir şey için gidin. Çok fazla flora olan bir yerde sürüyorsanız, dallara ve fırçalara karşı korumak için daha dolgun kollu bir forma seçebilirsiniz. Yaz için, hafif kolsuz bir ceket aynı şekilde iyi çalışacaktır.

Bir MTB bisikleti sürerken kas kütlesi desteği arıyorsanız, vücuda uygun şortlar tercih edilir. Bununla birlikte, eğer bu sizin birincil endişeniz değilse, aerodinamik gevşek oturan şortlar da aynı şekilde bir yolculuk için iyi çalışır.
MTB döngünüzde bir gezi için gerekli kıyafetler satın almak söz konusu olduğunda, bacakların basit hareketine izin veren belirli şortlara ihtiyacınız olacaktır. Şortlara eklenen özellikler, ıslaklığı ve sürtünmeyi azaltacak ve uzun bir yolculukta her türlü tedirginliği azaltacak yastıklı bir kasık astarı içerir.
İşletme sahipleri, sektördeki en iyi bisiklet giysi üreticilerinden biriyle temasa geçerek mağazanız için en iyi bisiklet giysilerini satın alabilirsiniz. Destek ekibinden bir teklif talep etmenin yanı sıra sundukları koleksiyonla arama yapın. Mağazanız için sevdiğiniz tek çıkış parçaları ve toplu siparişinizi e -posta üzerinden heceleyin.
Ses Sürümü: Buraya Tıklayın
Yön:

Etiketler:
İngiltere’de giyim üreticileri
New Jersey’de bisiklet giyim üreticileri
Bisiklet Giysileri Üreticileri
Kaliforniya’da toptan bisiklet giysiler
İngiltere Giysiler Üreticileri Toptan
İngiltere’de toptan giysiler üreticisi
Teksas’ta toptan bisiklet giysileri
Toptan Bisiklet Forması

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Posted in Uncategorized