Akıllı egzersiz kıyafetleri (sonunda) 2019’da ana akıma giriyor mu?

Akıllı egzersiz kıyafetleri (sonunda) 2019’da ana akıma giriyor mu?
16/01/2019, Alanic Global tarafından gönderildi
Uzun, akıllı egzersiz kıyafetleri, düzenli alıcılar için tüm hype ve beklentileri yaratarak pazarda ideal gürültü yapıyor. Fitness sahnesinde ‘BT’ olacaklardı, birçok pazar uzmanını ve analisti öngördüler. Ancak, bu kıyafetler ana akım pazarda henüz formda değildir.

Soru şimdi, 2019 onların yılı olabilir mi? Akıllı toptan egzersiz kıyafetleri nihayet bu yıl ana akıma girecek mi? Fitness Frenziler, normal rejimleri için bu oldukça pahalı kıyafetlerde kayacak mı?

Tech Gelişmiş Egzersiz Gears- Müşteriler satılıyor mu?
Akıllı egzersiz kıyafetleri her anlamda ‘akıllı’. Teknik gelişmiş, kalbe rutin ve genel performansın çeşitli yönlerini, kalp atış hızı, anksiyete seviyesi ve enerji çıkışından nefes ve kas aktivitelerine kadar her şey dahil olmak üzere iyi bir şekilde izlemek için iyi bir şeydir. Ve giyilebilir cihazlardan farklı olarak, bu kıyafetler spor yapmak çok rahat ve egzersiz yapmak kolay.

Ancak yüksek işlevsellikle bile, bu kıyafetler henüz son müşterileri, fitness meraklılarını büyüledi. Neden? Niye?

Gökyüzü yüksek fiyat-Akıllı egzersiz dişlileri uzun bir yol kat ederken, düzenli tüketicilerin çoğunluğunun ulaşamayacağı hala çok maliyetli. Ve aslında, bu neden hala spot ışığının arkasında gizlendikleri en büyük sorunlardan biri.
Sınırlı çeşitler – insanların hala fitness giydiği performans ve fayda değerine asıldıkları günler geride kaldı. Moda, spor salonunda, pist ve yoga derslerinde bile çok önemlidir. Akıllı egzersiz kıyafetleri sınırlı çeşitlerde mevcuttur, bu ihtiyacı elde etmekte başarısız olurlar.
Athleisure Wears hala sahneye hâkimdir – dünya hala Athleisure Wears’ın cazibesi altındadır. Alanic gibi en iyi markalar, her hafta her hafta koleksiyonlarında yeni çeşitler tanıttığında, talepleri bir yıl kadar yüksek. Çok azı akıllı antrenman kıyafetlerine adım atmaya hazır.

Tabii ki, önümüzdeki yıllarda, akıllı fitness vitesleri piyasada yetişecekti. Bununla birlikte, görünüşe göre, düzenli fitness severler hala bütçe dostu ve zarif egzersiz kıyafetlerini planlıyorlar.

Yani, bir giyim hizmeti sahibiyseniz, rahatlayın; Akıllı dişliler atlamaya ve satın almaya gerek yok. Mevcut ana trendlere ayak uydurun, iyi bir üreticiyi arayın ve depounuzu düzenli toptan fitness kıyafetleriyle stoklayın.

Etiketler:
Toptan Fitness Giyim
Toptan egzersiz kıyafetleri
Toptan egzersiz kıyafetleri
Toptan Egzersiz Giyim ABD

0 0 oy
Makale derecesi

Giriş yapmak

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

Etiket

İsim*

E -posta*

Web Sitesi URL’si

0 Yorum

Satır içi geri bildirimler
Tüm Yorumları Görüntüle

Posted in Uncategorized